prestiżowa kamienica we Wrocławiu, w której znajduje się oferowane na wynajem biuro

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu w cenie 87 550 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 1 030 m2 za 87 550 zł/m-c we Wrocławiu. Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu mieści się na I piętrze w stylowej, odrestaurowanej kamienicy klasy A, w dzielnicy Stare Miasto.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 85 zł. Budynek oddany do użytku w 2016 roku. Biuro na wynajem we Wrocławiu objęte zostało słynnym i popularnym wśród klientów programem „Oferta bezpośrednia”, co oznacza, że opłaty z tytułu pośrednictwa pokrywa tylko właściciel.

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu składa się pomieszczenia typu „open space”, dzięki czemu przyszły najemca będzie miał możliwość dopasowania układu i modułów biurowych według własnych potrzeb. Część biurowa obejmuje cztery kondygnacje. Klatka schodowa wykończona w marmurach z artystycznie wykonaną metaloplastyką, sztukaterią oraz funkcjonalną windą. Nieopodal znajduje się podziemny parking na 700 miejsc. W pierwszym miesiącu wynajmu biura do wynajęcia we Wrocławiu obowiązuję dwumiesięczna kaucja. Polecam i zapraszam na prezentację biura do wynajmu we Wrocławiu.

Informacje dotyczące biura na wynajem we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajęcia we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15169)

Kontakt:
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 01

Data publikacji: 3 sierpnia 2018
Print Friendly, PDF & Email