budynek we Wrocławiu, w którym mieści się oferowane na wynajem biuro

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu w cenie 9 510 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 317 m2 za 9 510 zł/m-c we Wrocławiu. Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu mieści się na w budynku, w dzielnicy Fabryczna.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 30 zł. Biuro na wynajem Wrocław składa się z następujących pomieszczeń: pomieszczenia biurowe różnej wielkości + układ korytarzowy = powierzchnia ogólna 149,90 m2. Dodatkowo do biura na wynajem Wrocław przylegają pomieszczenia warsztatowe (61,2 m2) + techniczne (21 m2 15,2 m2 30,5 m2) + socjalne.

Biuro do wynajęcia Wrocław przygotowane od razu do wprowadzenia się nowych najemców. Biuro do wynajmu Wrocław zostanie gruntownie odnowione. Atrakcyjna, prestiżowa lokalizacja – biuro na wynajem Wrocław znajduje się na terenie 2-kondygnacyjnego budynku z efektownymi, przeszklonymi klatkami schodowymi oraz zapleczem socjalnym. Centrum miasta. Taka lokalizacja gwarantuje szybki dojazd do AOW, A4, S5, S8.

Wysoki standard. Wszystkie media. Biuro do wynajęcia Wrocław posiada wszystkie instalacje wymagane prawem budowlanym, klimatyzację, monitoring oraz ochronę fizyczną 24/24. Przy biurowcu znajduje się duży parking na 100 aut do bezpłatnego wykorzystania przez najemców. Biuro do wynajmu Wrocław objęte zostało programem „Oferta bezpośrednia”, co oznacza, że wynagrodzenie dla biura opłacone jest przez właściciela nieruchomości.

W budynku znajdują się następujące sieci i instalacje: SAP, c.o. wodna z kotłowni gazowej, siły i światła, logiczna, wodna użytkowa p. poż., odgromowa, klimatyzacyjna, wentylacji mechanicznej, CCTV, sygnalizacji włamania z monitoringiem sygnału, przepięciowa, internetowa.

Informacje dotyczące biura do wynajmu Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura na wynajem Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15364)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl
Tel. +48 665 165 995
Tel. +48 71 337 84 11

Data publikacji: 17 października 2018
Print Friendly, PDF & Email