wnętrze luksusowego biura do wynajmu we Wrocławiu

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu w cenie 921 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 22,32 m2 za 921 zł/m-c we Wrocławiu. Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu mieści się na kondygnacji -1 w budynku mieszkalnym, w dzielnicy Fabryczna.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 41 zł. Biuro we Wrocławiu do wynajęcia wraz z częścią wspólną (zapleczem sanitarnym i kuchennym).

Nowi najemcy mają możliwość parkowania samochód albo na niestrzeżonym parkingu przed budynkiem albo w garażu obok budynku. W pierwszym miesiącu wynajmu biura we Wrocławiu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 820,53 zł. Polecam i zapraszam na prezentacje biura do wynajęcia we Wrocławiu.

Informacje dotyczące biura na wynajem we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajęcia we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne Sprzetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15038)

Kontakt:
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 01

Data publikacji: 1 sierpnia 2018
Print Friendly, PDF & Email