luksusowe wnętrze biura do wynajęcia we Wrocławiu

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu za 1 350 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 27 metra kwadratowego za 1 350 złotych miesięcznie. Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu mieści się na patrze, w kamienicy, w dzielnicy Stare Miasto. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 50 zł.
Biuro do wynajęcia we Wrocławiu objęte jest programem „Oferta bezpośrednia”, co oznacza, że wynagrodzenie pokrywa tylko właściciel.

Prestiżowa, nobilitująca lokalizacja w sąsiedztwie banków i instytucji finansowych to pierwsza z zalet tego biura do wynajmu we Wrocławiu. Biuro na wynajem we Wrocławiu przeszło generalny remont i obecnie wykończone jest w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu najlepszej klasy materiałów. Biuro do wynajęcia we Wrocławiu posiada pełne okablowanie strukturalne, klimatyzację, całodobową ochronę osobowa. Nieopodal znajduje się ogólnodostępny, podziemny parking.

Informacje dotyczące biura do wynajmu we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura na wynajem we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15067)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl
Tel. +48 665 165 995
Tel. +48 71 337 84 11

Data publikacji: 18 lipca 2018
Print Friendly, PDF & Email