komfortowe biuro do wynajmu we Wrocławiu na Starym Mieście

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu

Biuro do wynajęcia o powierzchni 196,5 metra kwadratowego za 4 592 tysięcy złotych miesięcznie. Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu mieści się na czwartym piętrze kamienicy na Starym Mieście.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 23 zł. Do kwoty wynajmu biura we Wrocławiu należy doliczyć wodę i ścieki, energię elektryczną, cieplną, sprzątanie powierzchni wspólnej oraz wywóz śmieci – czyli media.

Rozkład pomieszczeń w biurze prezentuje się następująco:
– moduł biurowy
– serwerownia
– kuchnia
– hol
– powierzchnia wspólna
– wc

Zdjęcia dołączone do oferty przedstawiają przykładowy standard lokalu biurowego. Informacje dotyczące biura na wynajem we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajęcia we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15221)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl
Tel. +48 665 165 995
Tel. +48 71 337 84 11

Data publikacji: 17 lipca 2018
Print Friendly, PDF & Email