fragment nowoczesnego wnętrza biura do wynajmu Wrocław

Biuro do wynajęcia Wrocław o powierzchni 217, 63 mkw.

Biuro do wynajmu na Siechnicach położone na pierwszym piętrze w biurowcu z rynku wtórnego. Biuro na wynajem Wrocław gwarantuje wyśmienite warunki do komfortowej i wydajnej pracy. Ogromną zaletą oferowanego do wynajęcia biura Wrocław jest z pewnością atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 30 zł/mkw/m-c. Biuro do wynajmu Wrocław olśniewa funkcjonalną powierzchnią 217, 63 mkw. Miesięczna cena wynajmu za całość wynosi 6 529 zł/m-c.

Biuro na wynajem Wrocław wraz z sekretariatem i gabinetami dla zarządu o nowoczesnym designie. Biuro do wynajęcia Wrocław zapewnia najemcom duże poczucie bezpieczeństwa nie tylko dzięki lokalizacji na chronionym terenie, ale też systemowi kodowanego wejścia.

Biuro do wynajmu Wrocław tworzą następujące pomieszczenia:
– biuro nr 1 o powierzchni 28,47 mkw
– biuro nr 2 o powierzchni 24,74 mkw
– biuro nr 3 o powierzchni 34,62 mkw
– biuro nr 4 o powierzchni 37,10 mkw
– biuro nr 5 o powierzchni 24,78 mkw
– sala konferencyjna o powierzchni 24,32 mkw
– kuchnia o powierzchni 8,01 mkw
– archiwum o powierzchni 13,30 mkw.
Całkowita powierzchnia dostępna od 01.09.2021 r. to ok. 480 mkw.

Biuro do wynajęcia Wrocław wyposażone jest w pełne okablowanie strukturalne, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz klimatyzację. W częściach wspólnych znajdziemy wc. Dla zmotoryzowanych przygotowano płatne miejsca parkingowe. Cena za wynajem tego biura do wynajmu składa się z następujących części: czynsz najmu 30 zł/mkw. netto + opłata eksploatacyjna 19,24 zł/mkw. netto + energia – ryczałt 4 zł/mkw. netto + ogrzewanie – ryczałt 4 zł/mkw. netto.

Informacje dotyczące biura do wynajmu Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oferowanego na wynajem biura Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15635)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Data publikacji: 3 grudnia 2020
Print Friendly, PDF & Email