zaprojektowane w nowoczesnym designie lobby, z którego można dojść do biura na wynajem Wrocław Fabryczna

Biuro do wynajęcia Wrocław, powierzchnia 1 535 m2

Biuro do wynajmu Wrocław zachwyca atrakcyjną ceną 92 100 zł/m-c, ogromną powierzchnią 1 535 m2 oraz położeniem na wygodnym, XIV piętrze. Biuro na wynajem Wrocław znajduje się w nowoczesnym biurowcu, w prestiżowej okolicy (Fabryczna). Rynek pierwotny. Biuro do wynajęcia Wrocław oferuje przyszłym najemcom doskonałe warunki pracy. Budynek z 2019 roku. Niezwykle korzystnie kształtuje się cena za metr kwadratowy, która wynosi 60 zł/mkw/m-c.

Biuro do wynajmu Wrocław typu penthouse (ostatnie piętro) mieści się w prestiżowym,  nowym biurowcu. Z okien rozpościerają się imponujące widoki na panoramę miasta. Biuro na wynajem Wrocław w najwyższym standardzie A+ z parkingami na trzech kondygnacjach. Biuro do wynajęcia  Wrocław w stanie deweloperskim z opcją wykończenia „pod klucz” (dostępny katalog aranżacyjny oraz katalog próbek materiałowych).

Prestiżowym budynek, w którym znajduje się oferowane na wynajem biuro, składa się z 2 brył:
– 3-kondygnacyjnej w formie prostopadłościanu
– 15-kondygnacyjnej na rzucie trójkąta.
Niższe kondygnacje obejmują m.in. zielony taras dostępny bezpośrednio z powierzchni biurowej. W otoczeniu wiele punktów usługowych, kantyna i przedszkole.

Na osobną uwagę zasługuje prestiżowa lokalizacja w znakomitym punkcie miasta pod względem logistycznym. W niecały kwadrans można dojechać do lotniska, a jeszcze szybciej na autostradę A4 i A8. Warto zaznaczyć, ze budynek poszczycić się może certyfikatem BREEAM – poziom „Very Good”. Na amatorów aktywnego wypoczynku czeka rozbudowana infrastruktura rowerowa, a na zmotoryzowanych najemców 369 miejsc parkingowych.

W budynku dostępne są również inne biura na wynajem:
– 506 m2 na usługi (parter)
– 1 047 m2, pow. biurowa na IV piętrze
– 637 m2, pow. biurowa na VI piętrze
– 435 m2, pow. biurowa na VII piętrze
– 1 229 m2, pow. biurowa na VIII piętrze
– 1 535 m2 , pow. biurowa na XI piętrze
– 1535 m2, pow. biurowa na XII piętrze
– 1535 m2, pow. biurowa na XIII piętrze
– 1535 m2, pow. biurowa na XIV piętrze

Szczegółowa cena wynajmu biura Wrocław to: 13,50 EUR/m2 (czynsz najmu) + 15,20 PLN/m2 (opłaty administracyjne) + 75 EUR/miejsce/mc-c (czynsz za miejsce parkingowe). Biuro do wynajmu Wrocław na okres co najmniej 5 lat. Zapraszam do kontaktu. „Oferta bezpośrednia” – najemca biura do wynajęcia Wrocław zwolniony jest z wynagrodzenia prowizyjnego.

Informacje dotyczące biura do wynajmu Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura na wynajem Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15581)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Data publikacji: 27 maja 2020
Print Friendly, PDF & Email