przestronne wnętrze biura do wynajmu Wrocław Stare Miasto

Biuro do wynajęcia Wrocław, powierzchnia 105 mkw.

Biuro do wynajmu we wrocławskiej dzielnicy Stare Miasto położone jest na II piętrze w budynku z rynku wtórnego. Biuro na wynajem Wrocław Stare Miasto gwarantuje wyśmienite warunki do komfortowej i wydajnej pracy. Ogromną zaletą oferowanego do wynajęcia biura Wrocław Stare Miasto jest z pewnością atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 45 zł/mkw/m-c. Biuro do wynajmu Wrocław Stare Miasto olśniewa funkcjonalną powierzchnią 105 mkw. Miesięczna cena wynajmu za całość wynosi 4 725 zł/m-c.

Biuro do wynajmu Wrocław składa się z pomieszczenia typu „open space” z dostępem do pomieszczenia socjalnego oraz toalet w częściach wspólnych. Biuro na wynajem Wrocław oferuje widne i jasne pomieszczenia, co wraz z rozprowadzoną klimatyzacją oraz wieloma systemami zwiększającymi bezpieczeństwo (system alarmowy, przeciwpożarowy, antywłamaniowy, a także system kontroli dostępu) dodatkowo podnoszą komfort pracy. W pomieszczeniach pociągnięta jest sieć komputerowo-telefoniczna. Ważną informacją dla przyszłych najemców jest ponad 300 dostępnych miejsc parkingowych. W budynku jest także consierge, co z koli podnosi prestiż. Rozbicie łącznej ceny najmu na poszczególne składniki (netto):
– 45 zł/mkw cena najmu
– media
– VAT
– opłaty eksploatacyjne 18zł/mkw.

Biuro na wynajem Wrocław objęte znanym i cenionym programem „0% prowizji od najmującego”. Najmujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę wynajmującą. Polecam i zapraszam na prezentację tego biura do wynajęcia Wrocław.

Informacje dotyczące biura do wynajmu Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura na wynajem Wrocław, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15649)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Data publikacji: 10 lutego 2021
Print Friendly, PDF & Email