komfortowe wnętrze biura do wynajęcia Wrocław Stare Miasto

Biuro do wynajęcia Wrocław, powierzchnia 108,8 mkw.

Biuro do wynajmu we wrocławskiej dzielnicy Stare Miasto położone w budynku z rynku wtórnego. Biuro na wynajem Wrocław Stare Miasto zapewnia wyśmienite warunki do komfortowej i wydajnej pracy (klimatyzacja). Ogromnym atutem oferowanego do wynajęcia biura Wrocław Stare Miasto jest z pewnością atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 38 zł/mkw/m-c. Biuro do wynajmu Wrocław Stare Miasto zachwyca także swoją funkcjonalną powierzchnią 108,8 mkw. znajdującą się na parterze Miesięczna cena wynajmu za całość wynosi 4 135 zł/m-c netto + VAT + energia elektryczna wg licznika.

Biuro na wynajem Wrocław Stare Miasto zakwalifikowane zostało do prestiżowego programu „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najemca nie płaci prowizji, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa wynajmujący. Wnętrze biura do wynajęcia Wrocław Stare Miasto tworzy kilka pomieszczeń (w tym pokój socjalny, szatnia i 2 wc.). Biuro do wynajmu Wrocław Stare Miasto znakomicie nadaję się pod przychodnię zdrowia. Najemcy dojeżdżający do pracy samochodami mogą parkować na dostępnych miejscach postojowych na parkingu zewnętrznym w bezpośrednim sąsiedztwie biurowca.

W pierwszym miesiącu wynajmu biura Wrocław Stare Miasto wymagana jest jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu. Polecam i zapraszam na prezentację tego biura ona wynajem Wrocław Stare Miasto.

Informacje dotyczące biura do wynajęcia Wrocław Stare Miasto zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajmu Wrocław Stare Miasto oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15622)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Data publikacji: 16 września 2020
Print Friendly, PDF & Email