komfortowe wnętrze biura do wynajmu Wrocław

Biuro do wynajęcia Wrocław, powierzchnia 115 m2

Biuro do wynajmu o powierzchni 115 m2 za 5 520 zł/m-c we Wrocławiu. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 48 zł/m-c + opłaty 10 zł/m2+ VAT. Biuro na wynajem we Wrocławiu mieści się na II piętrze w budynku z rynku wtórnego, w dzielnicy Gaj.

Rozkład pomieszczeń w biurze do wynajmu Wrocław prezentuje się następująco:
– 5 pokoi
– holu
– zaplecze kuchenne
– wc.

Biuro na wynajem Wrocław wyposażone w meble do wykorzystania wg aranżacji według własnych potrzeb. Przestronne i jasne wnętrza gwarantują doskonały komfort pracy. W biurze do wynajmu Wrocław rozprowadzona jest instalacja klimatyzacji.

Biuro na do wynajęcia Wrocław doskonale nadaje się dla firmy księgowej, handlowej, finansowej itp. Sprzyja temu znakomita lokalizacja oraz otwarty parking przed budynkiem ułatwiony dostęp dla klientów. Polecam i zapraszam na prezentację tego biura do wynajmu Wrocław.

Informacje dotyczące biura na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15537)

Kontakt:
e-mail: wroclaw@wgn.pl

Data publikacji: 25 stycznia 2020
Print Friendly, PDF & Email