fragment powierzchni i okna komfortowego biura do wynajmu Wrocław

Biuro do wynajęcia Wrocław, powierzchnia 120 m2

Biuro do wynajmu Wrocław zachwyca atrakcyjną ceną 4 200 zł/m-c ora funkcjonalną powierzchnią 120 m2. Biuro na wynajem Wrocław znajduje się w budynku, w prestiżowej dzielnicy (Stare Miasto). Rynek wtórny. Biuro do wynajęcia Wrocław oferuje przyszłym najemcom doskonałe warunki pracy. Niezwykle korzystnie kształtuje się cena za metr kwadratowy, która wynosi 35 zł/mkw/m-c. Dodatkowo mamy pokój socjalny z wyposażoną kuchnią.

Biuro do wynajmu Wrocław w ramach znanego i cenionego przez naszych stałych klientów programu „Oferta bezpośrednia = bez prowizji”. Wynagrodzenie z tytułu opłat pośrednictwa pokrywa tylko właściciel. Biuro na wynajem Wrocław tworzą trzy pomieszczenia o powierzchniach:
– 27,49 m2;
– 35,64 m2;
– 46,65 m2.
Budynek jest w centralnie ogrzewany z sieci miejskiej, ma ciepłą/zimną wodę oraz energię elektryczną. W częściach wspólnych znajdziemy toalety. Cena najmu: 35 zł/m2 netto + media (woda, prąd, ogrzewanie). Polecam i zapraszamy na prezentację tego biura do wynajęcia Wrocław.

Informacje dotyczące biura do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Informacje dotyczące biura do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15521)

Kontakt:
e-mail: lm@wgn.pl
tel. +48 601 710 584

Data publikacji: 22 kwietnia 2023
Print Friendly, PDF & Email