gwarantujące komfortowe warunki pracy biuro do wynajmu Wrocław Stare Miasto

Biuro do wynajęcia Wrocław, powierzchnia 124,9 mkw.

Biuro do wynajmu we wrocławskiej dzielnicy Stare Miasto położone na III piętrze w budynku z rynku wtórnego. Biuro na wynajem Wrocław Stare Miasto gwarantuje wyśmienite warunki do komfortowej i wydajnej pracy. Ogromną zaletą oferowanego do wynajęcia biura Wrocław Stare Miasto jest z pewnością atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 45 zł/mkw/m-c. Biuro do wynajmu Wrocław Stare Miasto olśniewa funkcjonalną powierzchnią 124,9 mkw. Miesięczna cena wynajmu za całość wynosi 5 620 zł/m-c.

Biuro do wynajęcia Wrocław znajduje się w perfekcyjnej lokalizacji, to znaczy bardzo blisko płyty wrocławskiego Rynku. Jego widne i słoneczne wnętrza gwarantują przyszłym najemcom znakomite warunki do pracy. Biuro do wynajmu Wrocław objęte słynnym programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona wynajmująca (właściciel). Wnętrze biura na wynajem Wrocław tworzą następujące pomieszczenia: 3 pokoje biurowe (61,2 m2, 29,1 m2, 25,1 m2) + hol. Aneks kuchenny, wc oraz serwerownia mieszczą się w częściach wspólnych.

Biuro do wynajęcia Wrocław wyposażono w szereg systemów gwarantujących najwyższy standard oraz bezpieczeństwo. Warto w tym miejscu wymienić choćby klimatyzację, sieć komputerowo-telefoniczną, alarmowy system przeciwpożarowy, system antywłamaniowy, system kontroli dostępu, inteligentny system elektroniczny etc. Obecność ochrony oraz consierge’a dodatkowo podnosi prestiż budynku. Nie bez znaczenia jest także ponad trzysta miejsc parkingowych. Kompletna cena netto najmu tego biura do wynajęcia Wrocław to: 45 zł/mkw. + media + VAT + opłaty eksploatacyjne 18 zł/mkw. Polecam i zapraszam na prezentację biura do wynajęcia Wrocław.

Informacje dotyczące biura na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajmu Wrocław, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15646)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Data publikacji: 6 lutego 2021
Print Friendly, PDF & Email