komfortowa powierzchnia biura do wynajmu Wrocław

Biuro do wynajęcia Wrocław, powierzchnia 125,3 m2

Biuro do wynajmu Wrocław zachwyca atrakcyjną ceną 8 000 zł/m-c, funkcjonalną powierzchnią 125,3 m2 oraz położeniem na wygodnym, I piętrze. Biuro na wynajem Wrocław znajduje się w biurowcu, w prestiżowej okolicy (Krzyki). Rynek wtórny. Biuro do wynajęcia Wrocław oferuje przyszłym najemcom doskonałe warunki pracy. Niezwykle korzystnie kształtuje się cena za metr kwadratowy, która wynosi 64 zł/mkw/m-c. Wszystkie ceny netto.

Biuro na wynajem Wrocław objęte popularnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Biuro do wynajęcia Wrocław zachwyca swoim przestronnym i funkcjonalnym wnętrzem obejmującym następujące pomieszczenia:
– 5 pokoi biurowych
– pomieszczenie socjalne
– archiwum
– hol
– łazienka
– 2 wc.

Biuro do wynajmu Wrocław doskonale nadaje się pod gabinet lekarski, kancelarię albo usługi biurowe. Zmotoryzowani najemcy mają do dyspozycji 2 miejsca postojowe w garażu (300 zł netto/m-c). Biuro na wynajem Wrocław znajduje się w rewelacyjnej lokalizacji z szybkim dojazdem do centrum. W pierwszym miesiącu wynajmu biura Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Polecam i zapraszamy na prezentację tego biura do wynajęcia Wrocław.

Informacje dotyczące oferowanego na wynajem biura Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura na wynajem Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15599)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Data publikacji: 5 kwietnia 2022
Print Friendly, PDF & Email