przestronne wnętrze biura do wynajęcia Wrocław

Biuro do wynajęcia Wrocław, powierzchnia 130 mkw.

Biuro do wynajmu we wrocławskiej dzielnicy Krzyki położone na II piętrze w budynku z rynku wtórnego. Biuro na wynajem Wrocław Krzyki gwarantuje wyśmienite warunki do komfortowej i wydajnej pracy (klimatyzacja). Ogromną zaletą oferowanego do wynajęcia biura Wrocław Krzyki jest z pewnością atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 38 zł/mkw/m-c. Biuro do wynajmu Wrocław Krzyki olśniewa funkcjonalną powierzchnią 130 mkw. Miesięczna cena wynajmu za całość wynosi 5 000 zł/m-c.

Biuro do wynajęcia Wrocław objęte zostało znanym i cenionym programem „0% prowizji od najmującego”. Najmujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę właściciela (wynajmującego). Biuro do wynajmu Wrocław składa się z następujących pomieszczeń:
– 4 biur
– hol
– pokój socjalny
– wc.
Wnętrze biura na wynajem wyposażone są w rozprowadzoną sieć komputerową.

Biuro do wynajęcia Wrocław znakomicie nadaję się np. po kancelarię. Najemcy dojeżdżający do pracy samochodem ucieszą się z prywatnego, nieodpłatnego parkingu. Atrakcyjna lokalizacja – biuro do wynajmu Wrocław mieści się w świetnie skomunikowanej z innymi częściami Wrocławia okolicy gwarantującej szybki dojazd do AOW.

W pierwszym miesiącu wynajmu biura Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Polecam i zapraszam na prezentację tego biura do wynajęcia Wrocław. Informacje dotyczące biura na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15641)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Data publikacji: 9 grudnia 2020
Print Friendly, PDF & Email