komfortowe warunki do pracy w oferowanym na wynajem biurze Wrocław

Biuro do wynajęcia Wrocław, powierzchnia 135 m2

Biuro do wynajmu Wrocław zachwyca atrakcyjną ceną 8 100 zł/m-c, funkcjonalną powierzchnią 135 m2 oraz położeniem na wygodnym, III piętrze. Biuro na wynajem Wrocław znajduje się w biurowcu/kamienicy/budynku, w prestiżowej okolicy (Śródmieście). Rynek wtórny. Biuro do wynajęcia Wrocław oferuje przyszłym najemcom doskonałe warunki pracy. Budynek z 2013 roku. Niezwykle korzystnie kształtuje się cena za metr kwadratowy, która wynosi 60 zł/mkw/m-c.

Biuro do wynajęcia Wrocław oczarowuje prestiżową lokalizacją w centrum miasta, w pobliżu Ogrodu Botanicznego. Wnętrze biura do wynajmu Wrocław zaaranżowane w formule „open space” z możliwością podziału na dwa mniejsze pomieszczenia. Biuro na wynajem Wrocław nadaje się pod różnoraką działalność biurową. Dużym udogodnieniem jest na pewno rozprowadzona w jego wnętrzu klimatyzacja oraz wstawione dźwiękoszczelne okna. Właściciel dopuszcza możliwość doposażenia wnętrza w kilka biurek i krzeseł (do negocjacji). Nowi najemcy biura do wynajmu Wrocław mają zagwarantowane bezpieczeństwo dzięki wielu zastosowanym tu zabezpieczeniom, jak:
– chipy/domofony umieszczone przed wejściem na piętro;
– monitoring;
– recepcja na parterze.
W częściach wspólnych znajdziemy wc.

Biuro do wynajęcia Wrocław zapewnia swoim najemcom całodobowy dostęp do budynku i lokalu. Zmotoryzowani docenią parking podziemny na poziomie -1 (możliwe miejsce do wynajęcia za dodatkową opłatą: 300 zł brutto) + bezpłatny parking przed budynkiem. W pierwszym miesiącu wynajmu biura Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych wynajęciem tego biura Wrocław.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Współpracując z WGN Wrocław ul. Sienkiewicza 34A działającym na terenie całej Polski otrzymujesz pełną obsługę w zakresie formalno-prawnym. Skontaktuj się z nami a wesprzemy Cię w uzyskaniu atrakcyjnej cenie zakupu wybranej przez Ciebie nieruchomości.

Informacje dotyczące biura do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura na wynajem Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (100-33)

Kontakt:
e-mail: wroclaw03@wgn.pl

Data publikacji: 21 kwietnia 2023
Print Friendly, PDF & Email