komfortowa powierzchnia biura do wynajęcia Wrocław

Biuro do wynajęcia Wrocław, powierzchnia 137 m2

Biuro do wynajmu Wrocław zachwyca atrakcyjną ceną 5 500 zł/m-c, funkcjonalną powierzchnią 137 m2 oraz położeniem na wygodnym, I piętrze. Biuro na wynajem Wrocław znajduje się w budynku, w prestiżowej okolicy (Psie Pole). Rynek wtórny. Biuro do wynajęcia Wrocław oferuje przyszłym najemcom doskonałe warunki pracy. Niezwykle korzystnie kształtuje się cena za metr kwadratowy, która wynosi 40 zł/mkw/m-c.

Biuro do wynajmu Wrocław tylko za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Biuro na wynajem Wrocław zachwyca swoją komfortową powierzchnią rozłożoną na 2 poziomach:
POZIOM 1: 2 pomieszczenia biurowe + aneks kuchenny + wc + przedpokój
POZIOM 2: 2 pomieszczenia biurowe + łazienka + przedpokój.
Wnętrze oferowanego do wynajęcia biura Wrocław znakomicie doświetlone z zamontowaniem we wszystkich oknach rolet zewnętrznych.

Biuro do wynajmu Wrocław wraz z 2 miejscami parkingowymi na terenie posesji. Więcej miejsc postojowych jest dostępnych przed posesją. Biuro na wynajem Wrocław wyróżnia się znakomitą lokalizacją i dogodnym połączeniem z centrum. Biuro do wynajęcia Wrocław wraz z widocznym na zdjęciach wyposażeniem. W pierwszym miesiącu wynajmu biura Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 6 tys. zł. Polecam i zapraszamy na prezentację tego biura do wynajęcia Wrocław.

Informacje dotyczące biura na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15722)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Data publikacji: 27 maja 2022
Print Friendly, PDF & Email