nowoczesne wnętrze biura na wynajem Wrocław Stare Miasto

Biuro do wynajęcia Wrocław, powierzchnia 147 m2

Biuro do wynajmu o powierzchni 147 m2 za 6 762 zł/m-c we Wrocławiu. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 46 zł/m-c. Biuro na wynajem we Wrocławiu mieści się na III piętrze w biurowcu z rynku wtórnego, w dzielnicy Stare Miasto. Biuro do wynajęcia Wrocław Stare Miasto zapewnia nowym najemcom najwyższy standard i najlepsze warunki do pracy.  Dba o to między innymi rozprowadzona klimatyzacja, instalacja telekomunikacyjna oraz wysokiej jakości certyfikowana instalacja komputerowa.

Biuro na wynajem Wrocław Stare Miasto tworzą:
– 4 pomieszczenia
– recepcja
– wc
– aneks kuchenny.

Biuro do wynajęcia Wrocław Stare Miasto znajduje się w kamienicy po renowacji. Biuro do wynajmu Wrocław Stare Miasto zakwalifikowane do programu „Wynajem bezpośredni”, dzięki czemu najemca nie ponosi opłaty z tytułu pośrednictwa. Warto w tym miejscu podkreślić również gwarantujący bezpieczeństwo inteligentny system powiadamiania o zagrożeniu pożarowym (hydranty, czujki) oraz gotowość właściciela do zapewnia pomocy w adaptacji pomieszczeń pod konkretne potrzeb klienta. W pierwszym miesiącu wynajmu biura Wrocław Stare Miasto obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Opłaty dodatkowe to:
– opłata eksploatacyjna 18,50 zł netto /m2 (energia cieplna, zużycie wody ciepłej i zimnej, usługi porządkowe części wspólnych, ochrona budynku),
– energia elektryczna według zużycia.

Biuro do wynajęcia Wrocław Stare Miasto zapewnia nowym najmującym szybki Internet światłowodowy oraz radiowy. Warto podkreślić, że budynek posiada ochronę w godzinach nocnych oraz w weekendy. Informacje dotyczące biura na wynajem Wrocław Stare Miasto zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajmu Wrocław Stare Miasto oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15572)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Data publikacji: 11 maja 2020
Print Friendly, PDF & Email