komfortowy taras i biuro do wynajęcia Wrocław Stare Miasto

Biuro do wynajęcia Wrocław, powierzchnia 17,4 m2

Biuro do wynajmu o powierzchni 17,4 m2 za 742 zł/m-c netto we Wrocławiu. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 43 zł/m-c. Biuro na wynajem we Wrocławiu mieści się na II piętrze w kamienicy z rynku wtórnego, w dzielnicy Stare Miasto. Biuro  do wynajęcia Wrocław Stare Miasto objęte zostało słynnym programem „Oferta bezpośrednia”, co oznacza, że najemca nie płaci prowizji, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko wynajmujący.

Na zmotoryzowanych najemców czekają liczne miejsca postojowe na parkingu zewnętrznym w bezpośrednim sąsiedztwie biurowca. Zaplecze sanitarne znajduje się w części wspólnej. Do ceny wynajmu biura należy dodać podatek VAT oraz koszt energii elektrycznej według licznika. W pierwszym miesiącu wynajmu biura Wrocław Stare Miasto obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu. Polecam i zapraszam na prezentację tego biura do wynajęcia Wrocław Stare Miasto.

Informacje dotyczące biura na wynajem Wrocław Stare Miasto zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajęcia Wrocław Stare Miasto oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15568)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Data publikacji: 15 maja 2020
Print Friendly, PDF & Email