komfortowe wnętrze biura do wynajmu Wroclaw

Biuro do wynajęcia Wrocław, powierzchnia 18,7 m2

Biuro do wynajmu o powierzchni 18,7 m2 za 598 zł/m-c we Wrocławiu. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 32 zł/m-c. Biuro na wynajem we Wrocławiu mieści się na II piętrze w kamienicy o wysokim standardzie z rynku wtórnego, w dzielnicy Stare Miasto. Biuro do wynajęcia objęte zostało znanym i cenionym przez naszych klientów programem „Oferta bezpośrednia”, co oznacza, że wynagrodzenie dla biura nieruchomości opłacone jest przez właściciela, a sam najemca nie płaci prowizji.

Prestiżowa lokalizacja w nobilitującym sąsiedztwie to kolejna z zalet tego biura do wynajmu Wrocław Stare Miasto. Warto podkreślić, że oferowane na wynajem biuro Wrocław Stare Miasto ma dostęp do wszystkich instalacji biurowych oraz ma zapewnioną całodobową ochronę z dostępem dla najemcy bez ograniczeń. Najemcy dojeżdżający do pracy samochodem mogą skorzystać z przylegającego do budynku, ogólnodostępnego, trzykondygnacyjnego parkingu podziemnego (możliwość zakupu abonamentu).

Nowi najemcy mogą również korzystać z sali konferencyjnej przystosowanej dla kilkunastu osób. Biuro do wynajęcia Wrocław Stare Miasto jest świeżo odnowiony. Cena: 598 zł + VAT + opłaty za media/m-c. W pierwszym miesiącu wynajmu biura Wrocław Stare Miasto obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Polecam i zapraszam na prezentację tego biura do wynajęcia Wrocław Stare Miasto.

Informacje dotyczące biura na wynajem Wrocław Stare Miasto zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajmu Wrocław Stare Miasto oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszystkie prawa zastrzeżone. (041-15416)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Data publikacji: 21 stycznia 2020
Print Friendly, PDF & Email