kameralne wnętrze biura do wynajmu Wrocław

Biuro do wynajęcia Wrocław, powierzchnia 221 m2

Biuro do wynajmu Wrocław zachwyca atrakcyjną ceną 10 416 zł/m-c, funkcjonalną powierzchnią 221 m2 oraz położeniem na wygodnym, II piętrze. Biuro na wynajem Wrocław znajduje się w budynku, w prestiżowej okolicy (Stare Miasto). Rynek wtórny. Biuro do wynajęcia Wrocław oferuje przyszłym najemcom doskonałe warunki pracy. Niezwykle korzystnie kształtuje się cena za metr kwadratowy, która wynosi 47 zł/mkw/m-c.

Biuro do wynajmu Wrocław poszczycić się może nobilitującą lokalizacją przy jednej z najczęściej uczęszczanych ulic miasta, w centrum. Dużą zaletą biura na wynajem Wrocław jest jego doskonała widoczność z poziomu ulicy. Biuro do wynajęcia Wrocław o dużej powierzchni „open space” pozostawionej przyszłemu najemcy do podziału według własnego upodobania i potrzeb. Dodatkowo do biura na wynajem Wrocław przynależy pomieszczenie socjalne + wc w części wspólnej. Na straży bezpieczeństwa wszystkich najemców oraz ich klientów czuwa całodobowa ochrona z portiernią. Najemcy dojeżdżający do pracy samochodem docenia możliwość wynajęcia miejsca postojowego na naziemnym parkingu (dodatkowo płatne: 220 zł/m-c netto). W pierwszym miesiącu wynajmu biura Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości dwumiesięcznego czynszu brutto. Polecamy i zapraszamy na prezentację tego biura na wynajem Wrocław. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl.

Informacje dotyczące oferowanego do wynajęcia biura Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15701)

Kontakt:
e-mail: m.joks@wgn.pl

Data publikacji: 15 lutego 2022
Print Friendly, PDF & Email