komfortowa powierzchnia biura do wynajmu Wrocław

Biuro do wynajęcia Wrocław, powierzchnia 240 m2

Biuro do wynajmu Wrocław zachwyca atrakcyjną ceną 8 500 zł/m-c, funkcjonalną powierzchnią 240 m2 oraz położeniem na wygodnym, III piętrze. Biuro na wynajem Wrocław znajduje się w kamienicy, w prestiżowej okolicy (Stare Miasto). Rynek wtórny. Biuro do wynajęcia Wrocław oferuje przyszłym najemcom doskonałe warunki pracy. Niezwykle korzystnie kształtuje się cena za metr kwadratowy, która wynosi 35 zł/mkw/m-c.

Biuro do wynajęcia Wrocław objęte jest cenionym przez naszych klientów programem „0% prowizji – oferta bezpośrednia”, co oznacza, że wynagrodzenie dla biura opłacone jest przez właściciela. Biuro do wynajmu Wrocław składa się z następujących pomieszczeń:
– pokoje biurowe
– sala konferencyjna
– sala operacyjna „open space”
– zaplecze socjalne
– wc.

Biuro na wynajem Wrocław zapewnia duży komfort użytkowania dzięki rozprowadzonej klimatyzacji, dużym oknom i nasłonecznieniu wnętrza. Warto dodać, że biuro do wynajęcia Wrocław wyposażone jest w pełną infrastrukturę teleinformatyczną. Na zmotoryzowanych najemców czekają liczne miejsca postojowe na ogólnodostępnym parkingu podziemnym (abonamentowy i godzinowy). Przed kamienicą mieści się kilkanaście miejsc parkingowych do wspólnego użytku. Do ceny netto biura na wynajem Wrocław należy dodać media wg liczników (woda, prąd, ogrzewanie, śmieci). W pierwszym miesiącu wynajmu biura Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu brutto.

Informacje dotyczące biura do wynajmu Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15065)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Data publikacji: 18 stycznia 2022
Print Friendly, PDF & Email