wnętrze komfortowego biura na wynajem Wrocław Ołtaszyn

Biuro do wynajęcia Wrocław, powierzchnia 250 m2

Biuro do wynajmu Wrocław zachwyca atrakcyjną ceną 14 000 zł/m-c, funkcjonalną powierzchnią 250 m2 oraz położeniem. Biuro na wynajem Wrocław znajduje się w biurowcu, w prestiżowej okolicy (Ołtaszyn). Rynek wtórny. Biuro do wynajęcia Wrocław oferuje przyszłym najemcom doskonałe warunki pracy. Niezwykle korzystnie kształtuje się cena za metr kwadratowy, która wynosi 56 zł/mkw/m-c. Biuro do wynajmu Wrocław objęte programem „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa wynajmujący.

Biuro na wynajem Wrocław zaaranżowane na powierzchni typu „open space”:
– 8 pokoi
– 2 pomieszczenia socjalne
– pokój pod archiwum
– serwerownia
– hol
– 3 wc.
Biuro do wynajęcia Wrocław wyróżnia się ogromnym potencjałem aranżacyjnym, dzięki czemu istnieje opcja podziału powierzchni na dwa biura (260 m2 oraz 90 m2) z niezależnym wejściem.

Biuro do wynajmu Wrocław zapewnia wszystkie udogodnienia niezbędne do komfortowej pracy, w tym pełne okablowanie, klimatyzację, instalację alarmową, przynależne miejsca postojowe przed budynkiem etc. Do ceny netto biura na wynajem Wrocław należy dodać podatek VAT oraz koszt zużytych mediów. W pierwszym miesiącu wynajmu biura Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości  jednomiesięcznego czynsz najmu. Polecam i zapraszam na prezentację tego biura na wynajem Wrocław.

Informacje dotyczące biura do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15590)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Data publikacji: 18 czerwca 2020
Print Friendly, PDF & Email