komfortowe biuro do wynajmu Wrocław Stare Miasto

Biuro do wynajęcia Wrocław, powierzchnia 26,6 m2

Biuro do wynajmu Wrocław zachwyca atrakcyjną ceną 1 277 zł/m-c, funkcjonalną powierzchnią 26,6 m2 oraz położeniem na wygodnym parterze. Biuro na wynajem Wrocław znajduje się w eleganckiej, nowoczesnej kamienicy, w prestiżowej okolicy (Stare Miasto). Rynek wtórny. Biuro do wynajęcia Wrocław oferuje przyszłym najemcom doskonałe warunki pracy. Niezwykle korzystnie kształtuje się cena za metr kwadratowy, która wynosi 48 zł/mkw/m-c. Biuro do wynajęcia Wrocław Stare Miasto objęte zostało popularnym programem „Oferta bezpośrednia – najemca nie płaci prowizji”. Kamienica wyróżnia się wysokim standardem oraz nobilitującym sąsiedztwem prestiżowych firm.

Biuro do wynajmu Wrocław Stare Miasto wyposażone jest we wszystkie niezbędne instalacje biurowe, w tym klimatyzację. Nad bezpieczeństwem przyszłych najemców czuwa całodobowa, profesjonalna ochrona. W budynku znajduje się również recepcja. Właściciel zapewnia dostęp do biura dla najemców bez ograniczeń. Na zmotoryzowanych czeka ogólnodostępny, duży, 3-kondygnacyjny parking miejski oferujący możliwość zakupu abonamentów parkingowych. Warto podkreślić, że najemcy będą mogli korzystać również z sali konferencyjnej na 12 osób.

W pierwszym miesiącu wynajmu biura Wrocław Stare Miasto obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2-miesięcznych opłat. Wnętrze biura do wynajęcia Wrocław Stare Miasto kompletnie odnowione i przygotowane do wprowadzenia się. Biuro na wynajem Wrocław Stare Miasto znakomicie nadaje się na wszelkiego rodzaju usługi, w tym m.in. doradztwo kredytowe, obsługę księgową, kancelarię prawną, biuro sprzedaży dewelopera etc.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajęcia Wrocław Stare Miasto oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15539)

Kontakt:
e-mail: lm@wgn.pl
tel. +48 601 71 05 84

Data publikacji: 5 kwietnia 2022
Print Friendly, PDF & Email