doskonale wyposażone wnętrze biura do wynajmu Wrocław

Biuro do wynajęcia Wrocław, powierzchnia 270 m2

Biuro do wynajmu Wrocław zachwyca atrakcyjną ceną 9 970 zł/m-c, funkcjonalną powierzchnią 270 m2 oraz położeniem na wygodnym, II piętrze. Biuro na wynajem Wrocław znajduje się w biurowcu/kamienicy/budynku, w prestiżowej okolicy (Stare Miasto). Rynek wtórny. Biuro do wynajęcia Wrocław oferuje przyszłym najemcom doskonałe warunki pracy. Budynek z 2006 roku. Niezwykle korzystnie kształtuje się cena za metr kwadratowy, która wynosi 37 zł/mkw/m-c.

Biuro na wynajem Wrocław składa się z następujących pomieszczeń: archiwum, 3 pokoje biurowe, pomieszczenie na szatnię, open space oraz udział w częściach wspólnych. Do biura do wynajęcia Wrocław przynależy pięć miejsc postojowych na wewnętrznym parkingu (w tym 2 w czynszu). Biuro do wynajęcia Wrocław z opcją domeblowania przez właściciela. Biuro do wynajmu Wrocław znakomicie nadaje się do organizacji konferencji, szkoleń lub innej pracy biurowej. Przyszli najemcy będą mieli zapewniony dostęp do lokalu przez 24 h. Biuro na wynajem przystosowane do osób niepełnosprawnych.

Biuro na wynajem Wrocław wyposażono w ogrzewanie miejskie, podwieszany sufit, żaluzje w oknach, otwierane okna, wentylację (klimatyzację) centralną, system kontroli dostępu (do uzgodnienia) itp. Do tego liczne, nowoczesne rozwiązania biurowe, jak: głowica telefoniczna Dialog, TPSA, 3S, światłowód Dialog, TPSA, 3S, ilość punktów logistycznych – 2RJ45/8m2, centralna serwerownia (możliwe rozwiązania lokalne). Nad bezpieczeństwem wszystkich mieszkańców czuwa całodobowa ochrona. Biuro do wynajęcia Wrocław na czas nieokreślony z terminem wypowiedzenia 6 m-cy lub na czas określony.

Informacje dotyczące biura do wynajmu Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura na wynajem Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15693)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Data publikacji: 4 grudnia 2021
Print Friendly, PDF & Email