kliimatyzowana powierzchnia open space biura do wynajmu Wrocław

Biuro do wynajęcia Wrocław, powierzchnia 34 m2

Biuro do wynajmu Wrocław zachwyca atrakcyjną ceną 1 603 zł/m-c, funkcjonalną powierzchnią 34 m2 oraz położeniem na wygodnym, IV piętrze. Biuro na wynajem Wrocław znajduje się w biurowcu/kamienicy/budynku, w prestiżowej okolicy (Stare Miasto). Rynek wtórny. Biuro do wynajęcia Wrocław oferuje przyszłym najemcom doskonałe warunki pracy. Niezwykle korzystnie kształtuje się cena za metr kwadratowy, która wynosi 47 zł/mkw/m-c.

Biuro do wynajęcia Wrocław imponuje już od pierwszej prezentacji swoją prestiżową lokalizacją, w centrum, na historycznym Starym Mieście, przy jednej z kluczowych ulic o dużym natężeniu ruchu. Biuro do wynajmu Wroclaw jest doskonale widoczne z ulicy. Duża zaletą oferowanego na wynajem biura Wrocław jest jego wnętrze zaaranżowane w postaci „open space”, co pozwala przyszłym najemcom na podział powierzchni zgodnie ze swoimi potrzebami. W częściach wspólnych znajdują się pomieszczenie socjalne i wc. Nad bezpieczeństwem wszystkich czuwa całodobowa ochrona. Jest tu także portiernia. Warto podkreślić, że wnętrze biura do wynajęcia Wrocław jest klimatyzowane. Osoby zmotoryzowane mają możliwość wynajęcia miejsca postojowego na naziemnym parkingu (dodatkowo płatne: 220 zł/m-c netto). W pierwszym miesiącu wynajmu biura Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2-miesięcznego czynszu brutto. Polecam i zapraszamy na prezentację tego biura na wynajem Wrocław.

Informacje dotyczące biura na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15704)

Kontakt:
e-mail: m.joks@wgn.pl

Data publikacji: 11 lutego 2022
Print Friendly, PDF & Email