przestronne, przeszklone powierzchnie w biurze do wynajmu Wrocław Stare Miasto

Biuro do wynajęcia Wrocław, powierzchnia 347,16 m2

Biuro do wynajmu o powierzchni 347,16 m2 za 21 524 zł/m-c we Wrocławiu. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 62 zł/m-c.Biuro na wynajem we Wrocławiu mieści się na III piętrze w biurowcu klasy A z rynku wtórnego, w dzielnicy Stare Miasto., w ok. Placu Jana Pawła II.

Biuro do wynajęcia Wrocław Stare Miasto to wielomodułowy lokal o bardzo wysokim standardzie. Zewnątrz i wewnątrz biały wapień, granit, stal, surowy beton. Duże wrażenie robi efektowne oświetlenie typu LED. Znacznym ułatwieniem są zewnętrzne, elektryczne żaluzje oraz kamery do odczytu tablic rejestracyjnych. Dla zmotoryzowanych najemców czekają aż 62 miejsca postojowe w podziemnym garażu oraz 38 miejsca na parkingu zewnętrznym. Polecam i zapraszam na prezentację tego

Informacje dotyczące biura do wynajęcia Wrocław Stare Miasto zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajmu Wrocław Stare Miasto oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15548)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Data publikacji: 22 lutego 2020
Print Friendly, PDF & Email