jasne i widne pomieszczenia biura do wynajęcia Wrocław

Biuro do wynajęcia Wrocław, powierzchnia 35,87 m2

Biuro do wynajmu Wrocław zachwyca atrakcyjną ceną 1 889 zł/m-c, funkcjonalną powierzchnią 35,87 m2 oraz położeniem na wygodnym, VI piętrze. Biuro na wynajem Wrocław znajduje się w biurowcu/kamienicy/budynku, w prestiżowej okolicy (Stare Miasto). Rynek wtórny. Biuro do wynajęcia Wrocław oferuje przyszłym najemcom doskonałe warunki pracy. Niezwykle korzystnie kształtuje się cena za metr kwadratowy, która wynosi 53 zł/mkw/m-c.

Biuro do wynajęcia Wrocław objęte prestiżowym programem „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji”, co oznacza, że wynagrodzenie dla biura ponosi tylko właściciel. Biuro do wynajmu Wrocław zachwyca już od pierwszej prezentacji swoim komfortowym wnętrzem oraz imponującą lokalizacją w samym centrum miasta, tuż przy Rynku. Biuro na wynajem Wrocław znajduje się przy ruchliwym ciągu pieszym, wzdłuż którego swoje siedziby mają banki, instytucje finansowe i lokale gastronomiczne.

Biuro do wynajęcia Wrocław składa się jednego pomieszczenia (pokoju) biurowego plus aneksu kuchennego, 2 toalet i holu (w częściach wspólnych). Biuro do wynajmu Wrocław wyposażone zostało w pełną infrastrukturę (sieci telefoniczne i komputerowe). Aby zagwarantować przyszłym najemcom najbardziej komfortowe warunki do pracy, biura na wynajem Wrocław wyposażone jest w klimatyzację. Nad bezpieczeństwem wszystkich czuwają zaawansowane systemy alarmowe, przeciwpożarowe i antywłamaniowe. Warto nadmienić, że budynek, w którym znajduje się oferowane na wynajem biuro Wrocław posiada windę i system ograniczenia dostępu.

Biuro na wynajem Wrocław nadaje się niemal pod każdą działalność biurową, kancelarię prawną itp. Osoby dojeżdżające do pracy samochodem zainteresują miejsca postojowe bezpośrednio przy Placu Solnym, jak i ul. Karola Szajnochy. W okolicy znajdziemy także wielopoziomowe parkingi. Cena oferowanego do wynajęcia biura Wrocław składa się z następujących części: najem: 11,50 EUR/m2 + media 17 zł/m2 + VAT. Polecam i zapraszamy na prezentację tego biura do wynajęcia Wrocław.

Informacje dotyczące biura na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15670)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Data publikacji: 23 kwietnia 2022
Print Friendly, PDF & Email