nowoczesne wnętrze biura do wynajmu Wrocław

Biuro do wynajęcia Wrocław, powierzchnia 362,19 m2

Biuro do wynajmu Wrocław zachwyca atrakcyjną ceną 14 488 zł/m-c oraz funkcjonalną powierzchnią 362,19 m2. Biuro na wynajem Wrocław znajduje się w biurowcu, w prestiżowej okolicy (Krzyki). Rynek wtórny. Biuro do wynajęcia Wrocław oferuje przyszłym najemcom doskonałe warunki pracy. Budynek z 2001 roku. Niezwykle korzystnie kształtuje się cena za metr kwadratowy, która wynosi 40 zł/mkw/m-c.

Biuro do wynajęcia Wrocław oczarowuje w pierwszej kolejności swoją lokalizacją w uchodzącej za najbardziej prestiżową dzielnicy miasta. Zmotoryzowani docenią garaż + miejsca parkingowe. Biuro do wynajmu Wrocław doskonale nadaje się na siedzibę firmy, przedszkole, działalność usługową lub handlową. Wokół dużo zielenie, cisza i spokój. Biuro na wynajem Wrocław tworzą:
– 5 pomieszczeń biurowych;
– kuchnia;
– 2 toalety;
– hol.
Dużym udogodnieniem jest na pewno kolejne 5 małych pomieszczeń gospodarczych w budynku.

Biuro do wynajęcia Wrocław posiada osobne wejście. W pierwszym miesiącu wynajmu biura Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Dokładna cena za wynajem biura Wrocław z rozbiciem na poszczególne elementy:
– cena czynszu 14 488 zł + VAT/m-c;
– 40 zł netto/m2;
– opłaty za ogrzewanie;
– opłaty za wodę;
– opłaty za prąd.
Polecamy i zapraszamy na prezentację tego biura do wynajmu Wrocław. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl.

Informacje dotyczące biura do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15840)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Data publikacji: 30 września 2023
Print Friendly, PDF & Email