przestronny korytarz prowadzący do biura na wynajem Wrocław Stare Miasto

Biuro do wynajęcia Wrocław, powierzchnia 41,9 m2

Biuro do wynajmu o powierzchni 41,9 m2 za 1 785 zł/m-c we Wrocławiu. Biuro na wynajem we Wrocławiu mieści się na II piętrze w kamienicy z rynku wtórnego, w dzielnicy Stare Miasto. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 43 zł/m-c. W pierwszym miesiącu wynajmu biura Wrocław Stare Miasto obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu. Do ceny netto biura od wynajmu Wrocław Stare Miasto należy dodać podatek VAT oraz koszty zużytej energii elektrycznej.

Biuro na wynajem Wrocław Stare Miasto znajduje się w niezwykle reprezentacyjnej kamienicy i nobilitującym sąsiedztwie. Najemcy dojeżdżający do pracy samochodami mają do dyspozycji duży parking w bezpośrednim sąsiedztwie biurowca. Wnętrze biura do wynajęcia Wrocław Stare Miasto zapewnia naprawdę komfortowe warunki pracy.

Biuro do wynajmu Wrocław Stare Miasto w ramach popularnego i cenionego przez naszych klientów programu „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona wynajmująca (właściciel). Biuro na wynajem Wrocław Stare Miasto składa się z dwóch pomieszczeń + zaplecza sanitarnego w części wspólnej. Polecam i zapraszam na prezentację tego biura do wynajęcia Wrocław Stare Miasto.

Informacje dotyczące biura do wynajmu Wrocław Stare Miasto zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajęcia Wrocław Stare Miasto oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15567)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Data publikacji: 13 maja 2020
Print Friendly, PDF & Email