zaprojektowane w stylu open space biuro do wynajęcia Wrocław

Biuro do wynajęcia Wrocław, powierzchnia 428 m2

Biuro do wynajmu Wrocław zachwyca atrakcyjną ceną netto 20 121 zł/m-c, funkcjonalną powierzchnią 428 m2 oraz położeniem na wygodnym, III piętrze. Biuro na wynajem Wrocław znajduje się w budynku, w prestiżowej okolicy (Stare Miasto). Rynek wtórny. Biuro do wynajęcia Wrocław oferuje przyszłym najemcom doskonałe warunki pracy. Niezwykle korzystnie kształtuje się cena za metr kwadratowy, która wynosi 47 zł/mkw/m-c.

Biuro do wynajmu Wrocław poszczycić się może w pierwszej kolejności swoją prestiżową lokalizacją w centrum miasta, przy jednej z najbardziej rozpoznawalnych ulic. Biuro na wynajem Wrocław jest doskonale widoczne z poziomu ulicy, co w znaczącym stopniu może wpłynąć na powodzenie biznesu. Biuro do wynajęcia Wrocław zaaranżowane w stylu „open space”. Dodatkowo mamy pomieszczenie socjalne i wc. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich najemców będzie całodobowa ochrona i portiernia. O komfort troszczy się m.in. klimatyzacja. Zmotoryzowani najemcy mogą wynająć miejsca postojowe na naziemnym parkingu (dodatkowo płatne: 220 zł netto za miesiąc). W pierwszym miesiącu wynajmu biura Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości dwumiesięcznego czynszu brutto. Polecam i zapraszamy na prezentację tego biura na wynajem Wrocław.

Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl Informacje dotyczące oferowanego do wynajęcia biura Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15702)

Kontakt:
e-mail: m.joks@wgn.pl

Data publikacji: 19 lutego 2022
Print Friendly, PDF & Email