komfortowa powierzchnia biura do wynajmu Wrocław Stare Miasto

Biuro do wynajęcia Wrocław, powierzchnia 43 m2

Biuro do wynajmu Wrocław zachwyca atrakcyjną ceną 1 238 zł/m-c, funkcjonalną powierzchnią 28,8 m2 oraz położeniem na wygodnym, II piętrze. Biuro na wynajem Wrocław znajduje się w nobilitującym budynku, w prestiżowej okolicy (Stare Miasto). Rynek wtórny. Biuro do wynajęcia Wrocław oferuje przyszłym najemcom doskonałe warunki pracy (zainstalowana klimatyzacja). Niezwykle korzystnie kształtuje się cena za metr kwadratowy, która wynosi 43 zł/mkw/m-c. W pierwszym miesiącu wynajmu biura Wrocław Stare Miasto obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu.

Biuro na wynajem Wrocław Stare Miasto zapewnia zmotoryzowanym najemcom liczne, dostępne są miejsca postojowe na parkingu zewnętrznym, w bezpośrednim sąsiedztwie biurowca. Biuro do wynajęcia Wrocław Stare Miasto w ramach znanego i cenionego przez naszych klientów programu: „0%prowiji od najmującego”, dzięki czemu całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko wynajmujący.

Wnętrze biura do wynajęcia  Wrocław Stare Miasto niezwykle przestronne, słoneczne i jasne. Przyszli najemcy będą mogli korzystać ze znajdującego się w częściach wspólnych zaplecza socjalnego oraz sanitarnego. Do ceny netto biura na wynajem Wrocław Stare Miasto należy dodać podatek VAT oraz koszt zużytej energii według licznika. Polecam i zapraszam na prezentację tego biura na wynajem Wrocław Stare Miasto.

Informacje dotyczące biura do wynajęcia Wrocław Stare Miasto zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajmu Wrocław Stare Miasto oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15602)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Data publikacji: 14 lipca 2020
Print Friendly, PDF & Email