prestiżowe wejście do biura na wynajem Wrocław

Biuro do wynajęcia Wrocław, powierzchnia 435 m2

Biuro do wynajmu Wrocław zachwyca atrakcyjną ceną 26 100 zł/m-c, funkcjonalną powierzchnią 435 m2 oraz położeniem na wygodnym, VII piętrze. Biuro na wynajem Wrocław znajduje się w biurowcu, w prestiżowej okolicy (Fabryczna). Rynek pierwotny. Biuro do wynajęcia Wrocław oferuje przyszłym najemcom doskonałe warunki pracy. Budynek z 2019 roku. Niezwykle korzystnie kształtuje się cena za metr kwadratowy, która wynosi 60 zł/mkw/m-c.

Biuro na wynajem Wrocław Fabryczna znajduje się w nobilitującej lokalizacji biznesowego centrum miasta. To niezwykle prestiżowy biurowiec klasy A+ wybudowany w nowoczesnym designie i przy użyciu najwyższej jakości materiałów. W budynku nowoczesna infrastruktura, lobby z portierem, na parterze powierzchnia restauracyjna. Biuro do wynajęcia Wrocław Fabryczna oferuje nowoczesny system pracy biurowej. Powierzchnia biura na wynajem Wrocław Fabryczna jest do indywidualnej aranżacji przez przyszłego najemcę (standard deweloperski), ale z opcją wykończenia „pod klucz” przez inwestora (dostępny jest katalog aranżacyjny oraz katalog próbek materiałowych).

Prestiż biura do wynajmu Wrocław Fabryczna podkreśla rozciągająca się z dużej wysokości panorama miasta oraz trzykondygnacyjny parking. Elitarny budynek, w którym znajduje się oferowane biuro na wynajem, stanowią dwie bryły (wyższa i niższa). Pierwsza o 3 kondygnacjach na rzucie prostopadłościanu, druga o 15 kondygnacjach na rzucie trójkąta. Niezwykle atrakcyjnie prezentuje się również przestronny, zielony taras dostępny bezpośrednio z powierzchni biurowej, a także liczne usługi wokół i w samym budynku, np. kantyny i przedszkola.

Biuro do wynajęcia zachwyca także swoją lokalizacją pod kątem logistycznym – w 10 minut można dojechać do autostrad A8 i A4, a w niecały kwadrans na międzynarodowe lotnisko. Na koniec nie można zapomnieć o przyznanym budynkowi certyfikacie BREEAM z poziomem „Very Good”. Biurowiec oferuje również inne biura do wynajęcia na różnych kondygnacjach:
– na parterze znajduje się pow. usługowa 506 m2
– na IV piętrze znajduje się pow. biurowa 1047 m2
– na VI piętrze znajduje się pow. biurowa 637 m2
– na VII piętrze znajduje się pow. biurowa 435 m2
– na VIII piętrze znajduje się pow. biurowa 1229 m2
– na XI piętrze znajduje się pow. biurowa 1535 m2
– na XII piętrze znajduje się pow. biurowa 1535 m2
– na XIII piętrze znajduje się pow. biurowa 1535 m2
– na XIV piętrze znajduje się pow. biurowa 1535 m2

Cena oferowanego do wynajmu biura Wrocław Fabryczna składa się z następujących części:
– czynsz najmu – 13,50 EUR/m2/m-c
– opłaty administracyjne – 15,20 PLN/m2/m-c
– czynsz za miejsce parkingowe: 75 EUR/miejsce/m-c.
Biuro na wynajem Wrocław Fabryczna na co najmniej pięć lat.

Zapraszam do kontaktu. Biuro do wynajęcia Wrocław Fabryczna objęte popularnym programem „Oferta bezpośrednia”, dzięki czemu najemca zwolniony jest z wynagrodzenia prowizyjnego. Informacje dotyczące biura do wynajmu Wrocław Fabryczna zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura na wynajem Wrocław Fabryczna oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15582)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Data publikacji: 31 maja 2020
Print Friendly, PDF & Email