słoneczne wnętrze biura do wynajmu Wrocław

Biuro do wynajęcia Wrocław, powierzchnia 44 m2

Biuro do wynajmu Wrocław zachwyca atrakcyjną ceną 3 139 zł/m-c, funkcjonalną powierzchnią 44 m2 oraz położeniem na wygodnym, III piętrze. Biuro na wynajem Wrocław znajduje się w nowoczesnym biurowcu, w prestiżowej okolicy (Centrum). Rynek wtórny. Biuro do wynajęcia Wrocław oferuje przyszłym najemcom doskonałe warunki pracy. Niezwykle korzystnie kształtuje się cena za metr kwadratowy, która wynosi 71 zł/mkw/m-c.

Biuro na wynajem Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Biuro do wynajęcia Wrocław objęte słynnym programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona wynajmująca (właściciel). Biuro do wynajmu Wrocław zachwyca w pierwszej kolejności swoją nobilitującą lokalizacją przy jednej z głównych arterii miasta, nieopodal Ogrodu Botanicznego. Z okien rozpościerają się imponujące widoki na kojącą zieleń, piękne ogrody oraz egzotyczną roślinność. Warto zauważyć, że biuro na wynajem Wrocław jest doskonale wyciszone i hałas związany z lokalizacją nie przeszkadza w pracy (dźwiękoszczelne okna).

Biuro do wynajęcia Wrocław doskonałe pod różnoraką działalność, np. logistyczną. administracyjną, spedycyjną, gabinety lekarskie, kancelarię etc. Biuro do wynajmu Wrocław jest klimatyzowane, a szyby wykonane są ze specjalnej powłoki, która powoduje, iż nie nagrzewają się od słońca. Dodatkowo w oknach zamontowane elektryczne rolety na pilota. Nowi najemcy będą mogli bez skrępowania korzystać z mieszczących się w częściach wspólnych: kuchni oraz toalet. Mają również zagwarantowany całodobowy dostęp do budynku i swojego lokalu.

Biuro do wynajmu Wrocław zapewnia swoim pracownikom wysoki stopień bezpieczeństwa, za co odpowiada monitoring. Dużym udogodnieniem jest także obecność recepcji. Zmotoryzowani docenią zarówno podziemny parking na poziomie -1 (dodatkowo płatne, 300 zł brutto/m-c), jak i bezpłatny parking naziemny. Cena oferowanego na wynajem biura Wrocław pozostaje wciąż do niewielkiej negocjacji. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych wynajem biura Wrocław.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące biura do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura na wynajem Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (100-15)

Kontakt:
e-mail: wroclaw03@wgn.pl

Data publikacji: 2 grudnia 2022
Print Friendly, PDF & Email