na zdjęciu budynek, w którym znajduje się oferowane do wynajmu biuro Wrocław Fabryczna

Biuro do wynajęcia Wrocław, powierzchnia 47 m2

Biuro do wynajmu o powierzchni 47 m2 za 940 zł/m-c we Wrocławiu. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 20 zł/m-c + VAT + media. Biuro na wynajem we Wrocławiu mieści się na I piętrze w budynku z rynku wtórnego, w dzielnicy Fabryczna. Biuro do wynajęcia Wrocław objęte znanym i cenionym przez naszych klientów programem: „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko wynajmujący.

Biuro do wynajmu Wrocław tworzą dwa pomieszczenia, które są jasne, widne i słoneczne,  co gwarantuje znakomity komfort pracy. W częściach wspólnych znajdują się toalety. Najemcy dojeżdżający do pracy autem na pewno zainteresuje miejsce postojowe przed budynkiem w cenie najmu. Nad bezpieczeństwem wszystkich czuwa monitoring. Polecam i zapraszam na prezentację tego biura do wynajęcia Wrocław.

Informacje dotyczące biura na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15536)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Data publikacji: 24 stycznia 2020
Print Friendly, PDF & Email