nowoczesne lobby prowadzące do biura na wynajem Wrocław

Biuro do wynajęcia Wrocław, powierzchnia 51 m2

Biuro do wynajmu Wrocław zachwyca atrakcyjną ceną 3 638 zł/m-c, funkcjonalną powierzchnią 51 m2 oraz położeniem na wygodnym, III piętrze. Biuro na wynajem Wrocław znajduje się w prestiżowej okolicy (Śródmieście). Rynek wtórny. Biuro do wynajęcia Wrocław oferuje przyszłym najemcom doskonałe warunki pracy. Niezwykle korzystnie kształtuje się cena za metr kwadratowy, która wynosi 71 zł/mkw/m-c.

Biuro do wynajęcia Wrocław dostępne tylko za pośrednictwem agentów WGN. Biuro do wynajmu Wrocław objęte popularnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Biuro na wynajem Wrocław poszczycić się może prestiżową lokalizacją w centrum miasta, w nowoczesnym biurowcu z widokiem na Ogród Botaniczny. Wokół bogata infrastruktura handlowo-usługowa.

Biuro do wynajęcia Wrocław doskonałe do prowadzenie działalności administracyjnej, spedycyjnej, logistycznej, kancelarii, gabinetów psychologicznych oraz wielu innych. Komfort pracy zapewnia klimatyzacja, która latem chłodzi, a zimą ogrzewa, oraz dźwiękoszczelne okna, przez co wnętrze jest wyciszone od hałasu. Niemałym udogodnieniem oferowanego do wynajmu biura Wrocław są na pewno zamontowane w jego oknach elektryczne rolety na pilota. Nowi najemcy będą mogli bez skrępowania korzystać ze znajdujących się w częściach wspólnych toalet oraz kuchni ze zmywarką i kuchenką mikrofalową. Warto w tym momencie podkreślić, że dostęp oferowanego na wynajem biura Wrocław jest całodobowy.

Biuro do wynajęcia Wrocław gwarantuje swoim najemcom wysoki stopień bezpieczeństwa, za co odpowiada monitoring. Miłym dodatkiem jest z pewnością recepcja. Zmotoryzowani docenią podziemny parking na poziomie -1 (dodatkowo płatne) oraz bezpłatny parking przed budynkiem. Cena biura do wynajęcia Wrocław pozostaje wciąż do negocjacji. Za media (prąd, woda ciepła i zimna, śmieci, sprzątanie, utrzymanie recepcji) dopłacić należy 32 zł brutto/m2. Zapraszamy do kontaktu i na prezentację tego biura do wynajęcia Wrocław.

Informacje dotyczące biura do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (100-6)

Kontakt:
e-mail: d.baran@wgn.pl

Data publikacji: 1 grudnia 2022
Print Friendly, PDF & Email