komfortowe wnętrze biura do wynajmu Wrocław

Biuro do wynajęcia Wrocław, powierzchnia 53,55 m2

Biuro do wynajmu Wrocław zachwyca atrakcyjną ceną 1 800 zł/m-c, funkcjonalną powierzchnią 53,55 m2 oraz położeniem na wygodnym parterze. Biuro na wynajem Wrocław znajduje się w biurowcu z 1997 roku, w prestiżowej okolicy (Psie Pole). Rynek wtórny. Biuro do wynajęcia Wrocław oferuje przyszłym najemcom doskonałe warunki pracy. Niezwykle korzystnie kształtuje się cena za metr kwadratowy, która wynosi 34 zł/mkw/m-c.

Biuro do wynajęcia Wrocław Psie Pole objęte zostało słynnym programem „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji”, co oznacza, że wynagrodzenie dla biura opłaca tylko właściciel. Biuro do wynajmu Wrocław Psie Pole składa się z:
– 2 pomieszczenia
– hol
– wc.
Wnętrze biura na wynajem Wrocław Psie Pole jest w znakomitym stanie technicznym, po remoncie. Najemcy dojeżdżający do pracy samochodami maja zapewniony, prywatny, nieodpłatny parking. Lokalizacja zapewnia szybo dojazd do centrum miasta. Do ceny najmu biura Wrocław Psie Pole należy doliczyć podatek VAT. Niezależne liczniki na prąd i wodę. Biuro do wynajęcia Wrocław Psie Pole ogrzewane elektrycznie.

W pierwszym miesiącu wynajmu biura Wrocław Stare Miasto obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednokrotności czynszu + VAT. Zapraszam na prezentację tego biura do wynajmu Wrocław Psie Pole. Informacje dotyczące biura na wynajem Wrocław Psie Pole zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajęcia Wrocław Psie Pole oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15592)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Data publikacji: 3 lipca 2020
Print Friendly, PDF & Email