prestiżowe wnętrze biura do wynajmu Wrocław

Biuro do wynajęcia Wrocław, powierzchnia 54 m2

Biuro do wynajmu Wrocław zachwyca atrakcyjną ceną 1 620 zł/m-c, funkcjonalną powierzchnią 54 m2 oraz położeniem na wygodnym, III piętrze. Biuro na wynajem Wrocław znajduje się w budynku, w prestiżowej okolicy (Stare Miasto). Rynek wtórny. Biuro do wynajęcia Wrocław Stare Miasto oferuje przyszłym najemcom doskonałe warunki pracy. Niezwykle korzystnie kształtuje się cena za metr kwadratowy, która wynosi 30 zł/mkw/m-c.

Biuro do wynajęcia Wrocław poszczycić się może prestiżową lokalizacją w ścisłym centrum miasta. Biuro do wynajmu Wrocław składa się z 2 pomieszczeń w nowoczesnym budynku biurowym (elegancka kamienica o wysokim standardzie, w nobilitującym sąsiedztwie). Biuro na wynajem Wrocław wyposażone jest we wszystkie niezbędne instalacje biurowe, w tym klimatyzację. W holu, przy wejściu do budynku jest recepcja. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich najemców jest całodobowa ochrona. Dostęp do budynku dla najemców bez ograniczeń. Dodatkowo najemcy mogą wynająć salę konferencyjną na max 12 osób i/lub 2 miejsca parkingowe do wyłącznego użytku (280 zł + VAT/na miesiąc za każde). Warto nadmienić, że w pobliżu znajduje się ogólnodostępny, trzykondygnacyjny parking podziemny na ok. 360 aut. Do ceny wynajmu 30 zł/m-c należy doliczyć podatek VAT plus opłaty za media. Nowi najemcy mogą się wprowadzać już od 1 sierpnia br.

Biuro do wynajęcia Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Polecam i zapraszam na prezentację tego biura do wynajmu Wrocław. Informacje dotyczące biura na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. (041-15668)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Data publikacji: 27 maja 2022
Print Friendly, PDF & Email