przestronne wnętrze biura do wynajmu Wrocław

Biuro do wynajęcia Wrocław, powierzchnia 68 m2

Biuro do wynajmu Wrocław zachwyca atrakcyjną ceną 2 856 zł/m-c, funkcjonalną powierzchnią 68 m2 oraz położeniem na wygodnym, II piętrze. Biuro na wynajem Wrocław znajduje się w biurowcu, w prestiżowej okolicy (Stare Miasto). Rynek wtórny. Biuro do wynajęcia Wrocław oferuje przyszłym najemcom doskonałe warunki pracy. Budynek z 2006 roku. Niezwykle korzystnie kształtuje się cena za metr kwadratowy, która wynosi 42 zł/mkw/m-c.

Biuro do wynajmu Wrocław Stare Miasto wyróżnia się nowoczesną powierzchnią typu „open space” plus małe pomieszczenie na archiwum. Dodatkowo do biura na wynajem Wrocław przynależą 2 miejsca postojowe na wewnętrznym parkingu (pierwsze ujęte w cenie, drugie dodatkowo płatne). Biuro do wynajęcia Wrocław w opcji bez lub z umeblowaniem.

Biuro do wynajmu Wrocław świetnie nadaje się do prowadzenia szkoleń, konferencji lub pracy biurowej o zróżnicowanych możliwościach funkcjonalnych pomieszczeń w obszarze lokalu. W budynku znajdziemy m.in. centralną serwerownię, windę osobową i towarową, centralną klimatyzację, światłowód, ochronę 24h, miejskie ogrzewanie, system kontroli dostępu etc.

Informacje dotyczące biura na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15596)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Data publikacji: 26 kwietnia 2020
Print Friendly, PDF & Email