przestronne wnętrze biura do wynajmu Wrocław

Biuro do wynajęcia Wrocław, powierzchnia 75,5 m2

Biuro do wynajmu Wrocław zachwyca atrakcyjną ceną 6 100 zł/m-c, funkcjonalną powierzchnią 75,5 m2 oraz położeniem na wygodnym, II piętrze. Biuro na wynajem Wrocław znajduje się w biurowcu, w prestiżowej okolicy (Fabryczna). Rynek wtórny. Biuro do wynajęcia Wrocław oferuje przyszłym najemcom doskonałe warunki pracy. Budynek z 2016 roku. Niezwykle korzystnie kształtuje się cena za metr kwadratowy, która wynosi 81 zł/mkw/m-c.

Biuro na wynajem Wrocław objęte popularnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Biuro do wynajęcia Wrocław zachwyca w pierwszej kolejności swoim nowoczesnym wnętrzem z efektownymi przeszkleniami, co gwarantuje dużą ilość światła. Biuro do wynajmu Wrocław znajduje się w nowym biurowcu, na terenie usługowo-przemysłowym z dogodnym dojazdem do centrum, jak i na obwodnicę autostradową. To perfekcyjne miejsce na biuro, siedzibę firmy albo pracownię. Biuro na wynajem Wrocław można zaaranżować na wiele sposobów.

Biuro do wynajęcia Wrocław poszczycić się może klimatyzowaną powierzchnią oraz gwarancją bezpieczeństwa na najwyższym poziomie (profesjonalna agencja ochrony). Biuro do wynajmu Wrocław tworzy jeden pokój biurowy z niewielkim aneksem socjalnym. W częściach wspólnych dostęp do toalet. W biurowcu jest winda.

W pierwszym miesiącu wynajmu biura Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości dwukrotnego czynszu najmu brutto. Termin trwania umowy najmu pozostaje wciąż do uzgodnienia. Zapraszamy na prezentację tego biura do wynajęcia Wrocław. Właściciel zapewnia całodobowy dostęp do budynku (karty dostępu). Biuro do wynajmu Wrocław ma dostęp do domofonu. Polecam i zapraszamy na prezentację tego biura na wynajem Wrocław.

Informacje dotyczące biura do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15755)

Kontakt:
e-mail: kamila.mizgala@wgn.pl

Data publikacji: 4 grudnia 2022
Print Friendly, PDF & Email