słoneczne, przestronne wnętrze biura do wynajmu Wrocław

Biuro do wynajęcia Wrocław, powierzchnia 86 m2

Biuro do wynajmu o powierzchni 86 m2 za 2 150 zł/m-c we Wrocławiu. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 25 zł/m-c. Biuro na wynajem we Wrocławiu mieści się na I piętrze w biurowcu z rynku wtórnego, w dzielnicy Fabryczna. Biuro do wynajęcia Wrocław Fabryczna objęte zostało znanym i cenionym przez naszych klientów programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko wynajmujący.

Biuro do wynajmu Wrocław Fabryczna składa się z 3 pokoi:
– open space
– pokój socjalny
– archiwum
– hol.

Biuro na wynajem Wrocław Fabryczna gwarantuje najwyższy komfort pracy. Zapewniają to przestronne i jasne wnętrza. Warto zaznaczyć, że w częściach wspólnych znajdują się toalety. Cena najmu biura do wynajęcia Wrocław Fabryczna zawiera opłatę za miejsce postojowe przed budynkiem. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich najmujących i ich klientów jest całodobowa ochrona z monitoringiem. Polecam i zapraszam na prezentację tego biura do wynajęcia Wrocław Fabryczna.

Informacje dotyczące biura do wynajmu Wrocław Fabryczna zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura na wynajem Wrocław Fabryczna oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15563)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Data publikacji: 16 kwietnia 2020
Print Friendly, PDF & Email