nowoczesne wnętrze biura do wynajęcia Wrocław

Biuro do wynajęcia Wrocław, powierzchnia 921,14 m2

Biuro do wynajmu Wrocław zachwyca atrakcyjną ceną 49 742 zł/m-c, funkcjonalną powierzchnią 921,14 m2 oraz położeniem na wygodnym, III piętrze. Biuro na wynajem Wrocław znajduje się w biurowcu, w prestiżowej okolicy (centrum). Rynek wtórny. Biuro do wynajęcia Wrocław oferuje przyszłym najemcom doskonałe warunki pracy. Budynek z 2018 roku. Niezwykle korzystnie kształtuje się cena za metr kwadratowy, która wynosi 54 zł/mkw/m-c. Biuro do wynajmu Wrocław od sierpnia 2022 r.

Biuro na wynajem Wrocław znajduje się w niezwykle prestiżowym biurowcu klasy „A” w centrum miasta. Budynek wyróżnia się indywidualnym charakterem, łączącym loftowy, postindustrialny styl z wysokiej jakości materiałami i energooszczędnymi rozwiązaniami. Duże wrażenie robi także rzucająca się w oczy, nietuzinkowa fasada. Biuro do wynajęcia Wrocław dedykowane zarówno dla firm poszukujących inspirujących przestrzeni, jak i tych, dla których liczy się prestiż i dobra lokalizacja. Szybko dojedziemy stąd nie tylko na lotnisko i na autostradę, ale też do pozostałych części Wrocławia. W okolicy znajdziemy znane i lubiane przez mieszkańców centrum handlowe, klub fitness, stacje benzynowe, a także tereny spacerowe.

Biuro do wynajmu Wrocław zajmuje całe piętro nowoczesnego budynku. Wysokość pomieszczeń oferowanego na wynajem biura Wrocław to 3,5 metra. Przyszli najemcy mają możliwość elastycznej aranżacji wnętrz, w układzie „open space” lub w formie gabinetów. W sumie znajdziemy tu 94 stanowiska pracy + 11 pomieszczeń biurowych + 3 sale konferencyjne + pomieszczenia socjalne + toalety. Długą listę atutów oferowanego do wynajęcia biura Wrocław uzupełniają nowoczesne części wspólne, zielony taras na dachu, szatnie z prysznicami dla rowerzystów ora ogólnodostępna kantyna na parterze. Zmotoryzowani najemcy docenią liczne miejsca postojowe na naziemnym i w podziemnym parkingu (opłata za miejsce postojowe – 200 zł. Dostępnych jest 14 miejsc w garażu podziemnym oraz 3 na strzeżonym parkingu przed budynkiem). Bezpieczeństwa wszystkich strzeże profesjonalna, całodobowa ochrona. Dla komfortu najemców w budynku znajdziemy także elegancką portiernię.

W pierwszym miesiącu wynajmu biura Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości równowartości 3-miesięcznego czynszu (czynsz + opłaty eksploatacyjne + parking). Polecam i zapraszamy na prezentację tego biura na wynajem Wrocław. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl. Informacje dotyczące biura do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15698)

Kontakt:
e-mail: m.joks@wgn.pl

Data publikacji: 17 lutego 2022
Print Friendly, PDF & Email