komfortowe wnętrze biura do wynajmu Wrocław

Biuro do wynajęcia Wrocław, powierzchnia 97 m2

Biuro do wynajmu Wrocław zachwyca atrakcyjną ceną 6 693 zł/m-c i funkcjonalną powierzchnią 97 m2. Biuro na wynajem Wrocław znajduje się na parterze biurowca, w prestiżowej okolicy (Stare Miasto) bezpośrednio przy ciągu komunikacyjnym i pieszym. Rynek wtórny. Biuro do wynajęcia Wrocław Stare Miasto oferuje przyszłym najemcom doskonałe warunki pracy. Budynek z 2006 roku. Niezwykle korzystnie kształtuje się cena za metr kwadratowy, która wynosi 69 zł/mkw/m-c.

Biuro do wynajęcia Wrocław znakomicie nadaje się do prowadzenia prestiżowej kancelarii, przeprowadzania szkoleń, konferencji lub po prostu usług biurowych. Biuro do wynajmu Wrocław składa się to dużego „open space” + gabinetu + pomieszczenia socjalnego. Niezwykle efektownie prezentują się duże przeszklenia, nadające mu nowoczesnego designu. Do biura na wynajem Wrocław przynależy 1 miejsce postojowe na wewnętrznym parkingu (w cenie). Opcjonalnie można wynająć dodatkowe dwa miejsca parkingowe w cenie 160 zł/m-c netto za każde. Biuro do wynajęcia Wrocław zapewnia najemcom dostęp przez 24 h i gwarantuje całodobową ochronę. Dla niepełnosprawnych przygotowano specjalny podjazd. Zabezpieczenia techniczne: centralna serwerownia (możliwe rozwiązania lokalne) + winda osobowa i towarowa + otwierane okna + wentylacja (klimatyzacja) centralna + podwieszany sufit + żaluzje w oknach + światłowód Dialog, TPSA, 3S + głowica telefoniczna Dialog, TPSA, 3S + system kontroli dostępu (do uzgodnienia).

Informacje dotyczące biura do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15608)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Data publikacji: 10 grudnia 2021
Print Friendly, PDF & Email