ekskluzywne wnętrze biura na wynajem Wrocław

Biuro do wynajęcia Wrocław, powierzchnia 98,12 m2

Biuro do wynajmu o powierzchni 98,12 m2 za 4 500 zł/m-c we Wrocławiu Krzyki. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 46 zł/m-c. Biuro na wynajem we Wrocławiu mieści się na I piętrze, w budynku z rynku wtórnego, w dzielnicy Krzyki. Biuro do wynajęcia Wrocław Krzyki objęte słynnym programem „0% od najmującego”, co oznacza, że najemca nie płaci prowizji, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa przerzucona jest na stronę wynajmującą.

Biuro do wynajmu Wrocław Krzyki składa się z następujących pomieszczeń:
– pokój biurowy
– 2 gabinety
– aneks kuchenny
– łazienka.
Biuro na wynajem Wrocław Krzyki zachwyca swoimi przestronnymi i słonecznymi pomieszczeniami, co gwarantuje doskonały komfort pracy. Warto podkreślić, że biuro do wynajęcia Wrocław Krzyki wyposażono w światłowód, centralne ogrzewanie miejskie, ciepłą/zimną wodę oraz energię elektryczną. Dokładna cena najmu wynosi: 4 500 zł + VAT + media w cenie ok. 1 300 zł + VAT + prąd.

W pierwszym miesiącu wynajmu biura Wrocław Krzyki obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 6 750 zł. Polecam i zapraszam na prezentację tego biura do wynajęcia Wrocław Krzyki. Informacje dotyczące biura na wynajem Wrocław Krzyki zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15552)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Data publikacji: 20 lutego 2020
Print Friendly, PDF & Email