komfortowe wnętrze biura do wynajmu Wrocław

Biuro do wynajęcia Wrocław z widokiem na Starówkę, powierzchnia 18,7 m2

Biuro do wynajmu Wrocław zachwyca atrakcyjną ceną 561 zł/m-c netto, funkcjonalną powierzchnią 18,7 m2 oraz położeniem na wygodnym, II piętrze. Biuro na wynajem Wrocław znajduje się w prestiżowym, nowoczesnym budynku biurowym, w samym centrum miasta, przy ul. Ruskiej. Nobilitujące sąsiedztwo. Rynek wtórny. Biuro do wynajęcia Wrocław oferuje przyszłym najemcom doskonałe warunki pracy. Niezwykle korzystnie kształtuje się cena za metr kwadratowy, która wynosi tylko 30 zł/mkw/m-c netto.

Biuro na wynajem Wrocław składa się z jednego, komfortowego pomieszczenia. Biuro do wynajęcia Wrocław zapewnia swoim najemcom dostęp do wszystkich instalacji biurowych i nadaje się na wszelkiego rodzaju usługi. W częściach wspólnych znajdziemy funkcjonalne pomieszczenia socjalne. Biuro do wynajmu Wrocław mieści się w eleganckiej kamienicy o wysokim standardzie. Swoją działalność komercyjną prowadzą tu liczne, renomowane firmy. Nowi najemcy mają zagwarantowane bezpieczeństwo dzięki całodobowej ochronie przez siedem dni w tygodniu. Warto zaznaczyć, że dostęp do oferowanego na wynajem biura Wrocław jest dla najemców bez ograniczeń. Na zmotoryzowanych czeka ogólnodostępny 3-kondygnacyjny parking podziemny przylegający bezpośrednio do budynku (360 miejsc parkingowych; dostęp abonamentowy i godzinowy).

Biuro do wynajęcia Wrocław wraz z opcjonalnym dostępem do sali konferencyjnej przystosowanej do spotkań dla max 12 osób (9:00 do 17:30, poniedziałek – piątek). Biuro do wynajmu Wrocław zostanie przekazane w stanie nie wskazującym na wcześniejsze użytkowanie. Do ceny 30 zł/mkw/m-c netto należy dodać media według zużycia (światło, woda, gaz, ochrona, sprzątanie części wspólnych). W pierwszym miesiącu wynajmu biura Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3-miesięcznego czynszu najmu brutto. Zapraszamy na prezentację tego biura do wynajęcia Wrocław. Warto prowadzić własną działalność w eleganckiej kamienicy pod prestiżowym adresem.

Informacje dotyczące biura do wynajmu Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura na wynajem Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15732)

Kontakt:
tel.: +48 601 710 584
e-mail: lm@wgn.pl

Data publikacji: 1 września 2022
Print Friendly, PDF & Email