komfortowe wnętrze biura do wynajęcia Wrocław Siechnice

Biuro do wynajmu Wrocław, powierzchnia 1 500 m2

Biuro na wynajem Wrocław o powierzchni 1 500 m2 w konkurencyjnej cenie 30 zł/mkw/m-c. Biuro do wynajęcia we Wrocławiu mieści się w budynku z rynku wtórnego, w atrakcyjnej lokalizacji (Siechnice). Biuro do wynajmu Wrocław gwarantuje swoim nowym najemcom najwyższy komfort pracy. Wnętrze biura na wynajem Wrocław z pełnym okablowaniem strukturalnym wykończone w nowoczesnej technologii. Komfort pracy podnosi rozprowadzona klimatyzacja. Bezpieczeństwa wszystkich najemców strzeże wyspecjalizowana ochrona.

Biuro do wynajęcia Wrocław wraz z dodatkową opcją najmu płatnych miejsc parkingowych. Nowi najemcy będą mogli korzystać ze znajdujących się w częściach wspólnych toalet. Cena najmu tego biura Wrocław z rozbiciem na poszczególne składowe prezentuje się następująco: 30 zł/m2 netto czynsz najmu + 19,24 zł/m2 netto opłata eksploatacyjna  + 4 zł/m2 netto ryczałt za ogrzewanie + 4 zł/m2 netto + ryczałt za energię.

Informacje dotyczące biura do wynajmu Wrocław Siechnice zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura na wynajem Wrocław Siechnice oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15585)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Data publikacji: 21 maja 2020
Print Friendly, PDF & Email