imponujące wnętrze biura do wynajęcia Wrocław

Biuro do wynajmu Wrocław, powierzchnia 125 m2

Biuro na wynajem Wrocław o powierzchni 125 m2 w konkurencyjnej cenie 4 375 zł/m-c. Uwagę przykuwa nie mniej atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 35 zł/mkw/m-c. Budynek pochodzi z 2006 roku. Biuro do wynajęcia we Wrocławiu mieści się na I piętrze w budynku z rynku wtórnego, w atrakcyjnej lokalizacji (Stare Miasto). Biuro do wynajmu Wrocław gwarantuje swoim nowym najemcom najwyższy komfort pracy. Dla przykładu pomieszczenia oświetlone są rastrami spełniającymi wymagania inspekcji pracy z zastosowaniem najlepszych świetlówek ze światłem białym.

Biuro na wynajem Wrocław zachwyca w pierwszej kolejności swoją prestiżową lokalizacją blisko centrum oraz przynależnym parkingiem. Biuro do wynajęcia Wrocław najlepiej nadaje się do prowadzenia w jego wnętrzu działalności o charakterze biurowo-usługowym. Biuro do wynajmu Wrocław wraz z ujętym w cenie miejscem postojowym (2 dodatkowe miejsca płatne). Biuro na wynajem Wrocław objęte znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płacie wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Rozkład pokoi i pomieszczeń w biurze do wynajęcia Wrocław:
– open space
– gabinet.
Węzeł sanitarny oraz socjalny znajdują się w częściach wspólnych. Właściciel dopuszcza umeblowanie powierzchni tego biura do wynajęcia Wrocław po uzgodnieniach z nowym najmującym.

Biuro do wynajmu Wrocław z umową na czas określony. Informacje dotyczące biura na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15712)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Data publikacji: 13 marca 2022
Print Friendly, PDF & Email