luksusowa powierzchnia z dużymi przeszkleniami tworząca biuro do wynajęcia Wrocław

Biuro do wynajmu Wrocław, powierzchnia 125,3 m2

Biuro na wynajem Wrocław o powierzchni 125,3 m2 w konkurencyjnej cenie 8 000 zł/m-c. Uwagę przykuwa nie mniej atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 64 zł/mkw/m-c. Biuro do wynajęcia we Wrocławiu mieści się na I piętrze w biurowcu z rynku wtórnego, w atrakcyjnej lokalizacji (Krzyki). Biuro do wynajmu Wrocław gwarantuje swoim nowym najemcom najwyższy komfort pracy.

Biuro do wynajmu Wrocław objęte znanym i cenionym programem „0% prowizji od najmującego”. Najmujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę wynajmującą (właściciela). Biuro na wynajem Wrocław składa się z:
– 3 pomieszczeń biurowych
– pokoju socjalnego
– pokoju gospodarczego
– holu
– wc.
Najemcy dojeżdżający do pracy samochodem na pewno docenią miejsce postojowe przed budynkiem oraz znakomity wygodną komunikację z centrum. Cena wynajmu biura Wrocław jest ceną netto, do której należy dodać podatek VAT + opłaty. W pierwszym miesiącu wynajmu biura Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Polecam i zapraszam na prezentację tego biura na wynajem Wrocław.

Informacje dotyczące biura do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura na wynajem Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15599)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Data publikacji: 16 lipca 2020
Print Friendly, PDF & Email