przestronne wnętrze biura do wynajęcia Wrocław

Biuro do wynajmu Wrocław, powierzchnia 160 m2

Biuro na wynajem Wrocław o powierzchni 160 m2 w konkurencyjnej cenie 5 920 zł/m-c. Uwagę przykuwa nie mniej atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 37 zł/mkw/m-c. Budynek pochodzi z 2006 roku. Biuro do wynajęcia we Wrocławiu mieści się na II piętrze w budynku z rynku wtórnego, w atrakcyjnej lokalizacji (Stare Miasto). Biuro do wynajmu Wrocław gwarantuje swoim nowym najemcom najwyższy komfort pracy.

Biuro na wynajem Wrocław zaaranżowane na zasadzie „open space” + gabinet + udział w częściach wspólnych, gdzie podział na kolejne pokoje czy moduły pozostawiono przyszłemu najemcy zgodnie z jego potrzebami. Właściciel wyraża gotowość umeblowania powierzchni po wcześniejszych uzgodnieniach z najemcą. Biuro do wynajęcia Wrocław znajduje się w prestiżowym, biznesowym budynku. Nowi najemcy mogą się tu wprowadzić od lipca 2022 roku. Na zmotoryzowanych czekają 3 miejsca postojowe na wewnętrznym parkingu (2 miejsca ujęte już w czynszu).

Biuro do wynajmu Wrocław znakomicie nadaje się do prowadzenia szkoleń, konferencji lub pracy biurowej. Najemcy mają zagwarantowany, całodobowy dostęp do budynku. Budynek wyposażony jest w podjazd dla niepełnosprawnych. Biuro na wynajem Wrocław wyposażone jest w liczne, nowoczesne udogodnienia, jak np. centralna serwerownia, osobowa i towarowa winda, centralna klimatyzacja, punkty logistyczne 2RJ45/8m2, światłowód Dialog, TPSA, 3S, głowica telefoniczna Dialog, TPSA, 3S, system kontroli dostępu (do uzgodnienia). Nad bezpieczeństwem wszystkich najemców, ich pracowników oraz gości czuwa całodobowa ochrona.

Informacje dotyczące biura do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15714)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Data publikacji: 19 marca 2022
Print Friendly, PDF & Email