reprezentacyjne wejście bo biura na wynajem Wrocław

Biuro do wynajmu Wrocław, powierzchnia 18,7 m2

Biuro na wynajem Wrocław o powierzchni 18,7 m2 w konkurencyjnej cenie 617 zł/m-c. Uwagę przykuwa również nie mniej atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 33 zł/mkw/m-c. Prestiżowa, odrestaurowana kamienica z rynku wtórnego w nobilitującym sąsiedztwie. Biuro do wynajęcia we Wrocławiu mieści się na II piętrze, w atrakcyjnej lokalizacji (Stare Miasto). Biuro do wynajmu Wrocław Stare Miasto gwarantuje swoim nowym najemcom najwyższy komfort pracy.

Biuro na wynajem Wrocław Stare Miasto objęte słynnym i cenionym przez naszych klientów programem „0% prowizji od najmującego”. Biuro do wynajęcia Wrocław Stare Miasto składa się z dwóch pokoi. Kamienica poszczycić się może niebywałą elegancką oraz wysokim standardem. Biuro do wynajmu Wrocław Stare Miasto zapewnia dostęp do wszystkich instalacji biurowych i nadaje się na wszelkiego rodzaju usługi. Nowi najemcy mają zagwarantowane również poczucie bezpieczeństwa dzięki całodobowej, profesjonalnej ochronie z dostępem do budynku dla najemcy bez ograniczeń.

Na zmotoryzowanych najemców czeka przyległy, ogólnodostępny, 3-kondygnacyjny parking podziemny na ok. 360 samochodów (możliwość zakupu abonamentu). Warto zaznaczyć, że właściciel umożliwia dostęp do sali konferencyjnej przystosowanej do spotkań do 12 osób. Biuro do wynajęcia świeżo odnowione i przygotowane do wprowadzenia się.

Informacje dotyczące biura do wynajęcia Wrocław Stare Miasto zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajmu Wrocław Stare Miasto oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15577)

Kontakt:
e-mail: lm@wgn.pl

Data publikacji: 23 kwietnia 2022
Print Friendly, PDF & Email