klimatyzowane pomieszczenie w biurze na wynajem Wrocław Stare Miasto

Biuro do wynajmu Wrocław, powierzchnia 209,5 mkw.

Biuro na wynajem Wrocław wyróżnia się atrakcyjną ceną 9 427 zł/m-c, funkcjonalną powierzchnią 209,5 mkw. a także położeniem na wygodnym, II piętrze. Biuro do wynajęcia Wrocław mieści się w budynku, w prestiżowej okolicy (Stare Miasto). Rynek wtórny. Biuro do wynajmu Wrocław Stare Miasto oferuje przyszłym najemcom doskonałe warunki pracy. Niezwykle korzystnie kształtuje się cena za metr kwadratowy, która wynosi 45 zł/mkw/m-c. Biuro do wynajmu Wrocław w ramach programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od kupującego”. Całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa wynajmujący.

Biuro na wynajem Wrocław klimatyzowane i wyposażone w szereg przydatnychm, biurowych rozwiązań, jak np. system kontroli dostępu, sieć komputerowo-telefoniczna czy inteligentne systemy elektroniczne. Ogromną zaletą jest również prestiżowa lokalizacja w okolicy Rynku. Przestronne i jasne wnętrza zapewniają doskonały komfort pracy. Dla dojeżdżających przewidziano 312 miejsc parkingowych.

Biuro do wynajęcia Wrocław zapewnia funkcjonalny rozkład pomieszczeń:
– pomieszczenie nr 1 o pow. 29 m2
– pomieszczenie nr 2 o pow. 27 m2
– pomieszczenie nr 3 o pow. 26,4 m2
– pomieszczenie open space
– pomieszczenie gospodarcze.
Pomieszczenie socjalne i wc znajdują się w częściach wspólnych.

Biuro do wynajmu Wrocław gwarantuje przyszłym najemcom duże poczucie bezpieczeństwa. Dba o to m.in. antywłamaniowy system alarmowy + system przeciwpożarowy etc. Biuro na wynajem Wrocław wraz z dostępnymi usługami typu concierge. Cena najmu: 45 zł/mkw. + media + VAT + opłaty eksploatacyjne 18 zł/mkw. (netto). Polecam i zapraszam na prezentację tego biura do wynajęcia Wrocław.

Informacje dotyczące biura na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajęcia Wrocław, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15648)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Data publikacji: 2 lutego 2021
Print Friendly, PDF & Email